fond menu menu menu menu menu menu
Dorika
virag

Anjeli MartFestu - Charitatívne rodinné popoludnie na pomoc Fondu Doroty Kanthovej

  MARTfeszt 2015 Medzi 8. a 12. júlom 2015 sa už tretíkrát uskutočnilo podujatie MartFest v Fesztyho parku v Martovicach. Spoluorganizátorom podujatia bol Fond Doroty Kanthovej.
  V rámci MartFestu v sobotu, 11. júla 2015 od 14:00 do 18:00, v parku vedľa Kultúrneho domu v Martovciach sa konalo Charitatívne rodinné popoludnie na pomoc Fondu Doroty Kanthovej s názvom Anjeli MartFestu. Organizátormi programu rodinného popoludnia boli Zsuzsa Vadkerti a Mária Kanthová.
  Garantkou charitatívneho podujatia bola Iveta Radičová, expremiérka Slovenskej republiky. Počas popoludnia vystúpil Ferenc Horváth, veľvyslanec mieru organizácie Universal Peace Federation, Imre Vadkerti - Jimmy a jeho priatelia, kvarteto Zsapka, Last Blues Band a mnohí ďalší. Fond Doroty Kanthovej ďakuje všetkým účastníkom, pomocníkom a návštevníkom za ich účasť na tomto príjemnom rodinnom popoludní! Z dobrovoľného vstupného a darov sa tentokrát vyzbierala suma 238 eur, ktorá bude použitá na pomoc deťom postihnutým ťažkými chorobami.
  MARTfeszt 2015 Dobročinné podujatia na MartFeste pokračovali aj v nedeľu. Vďaka aktivistom z Rádia Felvidék na MartFest privítal aj otec Csaba Böjte. V mene Fondu Doroty Kanthovej správkyňa fondu, Mária Kanthová odovzdala otcovi darček pre deti v Transylvánii, ktorý obsahoval náučné a hracie programy na CD a DVD nosičoch.

  Fotogalériu z podujatia si môžete pozrieť tu.

  Záverečnú správu verejnej zbierky, ktorá sa uskutočnila na dobročinnom podujatí Anjeli Martfestu, si môžete stiahnuť tu.
  Rozhodnutie Okresného úradu Komárno o zápise zbierky do registra zbierok si môžete pozrieť tu.


slovak

magyar

english

Created by SWINGdesign & KWeb
Webmaster: KWeb