fond menu menu menu menu menu menu
Dorika
virag

XIII. Vianočný benefičný koncert

  V stredu 13. decembra 2017 sa už trinásty krát uskutočnilo tradičné Vianočné benefičné predstavenie v Mestskom kultúrnom stredisku v Komárne. V prvej časti programu vystúpili žiaci tanečného a hudobného odboru Základnej umeleckej školy Komárno a ich pedagógovia. Na záver prvého bloku zaspieval publiku Rudolf "Čeku" Čerňanský, v sprievode hudobného zboru Základnej umeleckej školy Komárno. V prestávke predstavenia správkyňa fondu, Mária Kanthová, odovzdala chorým ďeťom a zástupcom Detskej fakultnej nemocnice v Bratislave vecné resp. peňažné dary. Druhú časť programu začal husľový virtuóz Tibor Bertók, po ňom vstúpili na javisko Nóri Fehér a György Derzsi. Predstavenie pokračovalo programom Imre Vadkertiho, Dávid Siposa a Bence Vadkertiho. Na záver podujatia Mária Kanthová poďakovala všetkým zúčastneným, pretože len vďaka nim sa moho uskutočniť tohtoročné Vianočné benefičné predstavenie.

  Výťažok z podujatia bol vyše 1300 eur. Fond Doroty Kanthovej tieto prostriedky opäť použije na pomoc deťom postihnutým rakovinou a inými vážnymi chorobami.

  Počas Vianočného benefičného koncertu Sjáli Consulting s.r.o. (www.sjali.com) pohostila prítomných šálkou výbornej Sjáli kávy. Kúpou balíčka Sjáli kávy, na ktorej bol autogramom Imre Vadkertiho s nápisom „Prečo nie?”, prispeli záujemcovia na podporu detí s ťažkým zdravotným postihnutým a ochorením. Celý výťažok z predaja Sjáli kávy venovala spoločnosť Sjáli Consulting na podporu Fondu Doroty Kanthovej.

  Fotografie z XIII. Vianočného benefičného koncertu (Teodor Nagy)

  Reportáž Mestskej televízie Komárno o XIII. Vianočnom benefičnom koncerte

  Záverečná správa o výťažku verejnej zbierky - XIII. Vianočný benefičný koncert (2017)
slovak

magyar

english

Created by SWINGdesign & KWeb
Webmaster: KWeb