fond menu menu menu menu menu menu
Dorika
virag

XI. Vianočný benefičný koncert

  V pondelok 14. decembra 2015 sa už jedenástykrát uskutočnilo tradičné Vianočné benefičné predstavenie v Mestskom kultúrnom stredisku v Komárne. Organizátorom podujatia bol opäť Fond Doroty Kanthovej v súčinnosti so Základnou umeleckou školou v Komárne a so Zsuzsannou Vadkerti. Záštitu nad podujatím opäť prevzal László Stubendek, primátor mesta Komárno.

  V programe vystúpili Imre Vadkerti, Dávid Sipos, Attila Zsapka, Nóra Bányoczky, Koppány Kovács, Csaba Jónás a žiaci a pedagógovia Základnej umeleckej školy v Komárne.

  Na XI. Vianočnom benefičnom koncerte z dobrovoľného vstupného sa vyzbieralo 1.115 eur. FOND DOROTY KANTHOVEJ na podujatí odovzdal peňažné a vecné dary v hodnote 10.000 eur. Z toho Klinike hematológie a onkológie DFNsP v Bratislave vecný dar v hodnote 6.000 eur. Za účelom skvalitnenia liečby Zepter Bioptron PAG 880 lampu so svetelnou terapiou a príslušenstvom, 2 kusy Zepter Therapy Air Plus dezinfikačné zariadenie, 10 kusov prípravku Herpík Rapid a deťom liečeným na tomto oddelení 10 kusov notebookov zn. Lenovo Idea Pad. Základná škola a Materská škola pri tomto zdravotníckom zariadení dostali peňažný dar vo výške 500 eur na výdavky spojené s nákupom pomôcok pre arteterapeutickú výučbu. Nadácii Bátor Tábor so sídlom v Budapešti sme darovali 2.000 eur ako príspevok na úhradu cestovného detí liečených na onkológii, ktoré sa v tomto roku rekreovali v dvoch turnusoch v medzinárodnom tábore.

  Galéria z XI. Vianočného benefičného koncertu - fotografie Teodora Nagya »

  Benefičný koncert Nadácie Doroty Kanthovej - Reportáž Mestskej televízie v Komárne (video)

   slovak

   magyar

   english

   Created by SWINGdesign & KWeb
   Webmaster: KWeb