fond menu menu menu menu menu menu
Dorika
virag

VII. benefičný vianočný koncert    15. decembra 2008 v súčinnosti so Základnou umeleckou školou a Mestským kultúrnym strediskom Komárno už siedmykrát sme organizovali Benefičný vianočný večer. Pred koncertom sme usporiadali Vianočnú burzu vo vestibule Mestského kultúrneho strediska, na ktorej sme ponúkli skvelé darčeky na Vianoce. V programe vystúpili žiaci hudobného odboru: na husliach zahrali Júlia Bundová, Matej Jakubík, Éva Baranyai, na klavíry zahrala Edina Török, András Ölvecky zaspieval skladbu od Händela, Kristína Márkusová zahrala na priečnej flaute. Na záver prvej časti programu vystúpila Komorná spevácka skupina ZUŠ.
    Po ich vystúpení Mária Kanthová zavolala na javisko tých detí a mládencov, ktorí sú liečení na rakovinu. Oni dostali milé darčeky v celkovej hodnote 25 tisíc korún (829,84€). Okrem toho dvanásti deti dostali darčeky v hodnote 100 tisíc korún (3319,39 €). Hostia z Detskej onlogickej kliniky v Bratislave prevzali darčeky v celkovej hodnote 500 tisíc korún (16596,95€). Medzi darmi pre kliniku boli okrem iného videoprojektor, LCD televízory, skladacie postele a kreslá.

    V ďalšej časti dobročinného večierku vystúpili žiačky a žiaci tanečného odboru ZUŠ. Ich vystúpenia pripravili učiteľky Andrea Hodek, Éva Berecz a pani učiteľka Lacková. V tretej časti programu vystúpili na javisko pedagógovia Základnej umeleckej školy. Na záver Mária Kanthová poďakovala všetkým účatníkom za krásny zážitok. Výťažok z podujatia, 43900 Sk bol venovaný chorým deťom liečením na rakovinu.

    Galéria


    << späťslovak

magyar

english

Created by SWINGdesign & KWeb
Webmaster: KWeb